Український теніс / ITF

Бистриця (W35). Олійникова вдруге в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF в одиночному розряді

Українська тенісистка Олександра Олійникова боротиметься за чемпіонський трофей на змаганнях ITF W35 у Румунії
У півфінальному поєдинку українка, яка посідає 310-те місце в рейтингу WTA, обіграла 536-ту ракетку світу Софію Шапатаву з Грузії - 6:2, 6:4. Олійникова один раз подала навиліт, припустилася однієї подвійної помилки, програла три гейми на своїй подачі і зробила шість брейків. Зустріч тривала 1 годину 40 хвилин.

23-річна Олександра Олійникова вдесяте в кар'єрі та вдруге в цьому сезоні дійшла до фіналу турніру ITF в одиночному розряді й боротиметься за свій шостий титул. Тиждень тому українка виграла змагання аналогічної категорії в данському Кеге.

У фіналі турніру в Бистриці суперницею Олійникової стала перша сіяна Патриція Марія Циг із Румунії, яка посідає 293-тє місце в рейтингу WTA. Румунка, яка раніше досягала 56-го рядка у світовій класифікації, проведе сьомий фінал на турнірах ITF за останні два місяці - вона виграла титули на змаганнях у Фокшанах (W15), Галаці (W15), Сату-Марі (W15) та Брашові (W15), а також стала призеркою у Бухаресті (W15) і Бузеу (W35).