Український теніс / ITF

Українські тенісисти цього ігрового тижня зіграли в чотирьох фіналах на турнірах ITF

Українські тенісисти цього вікенду боролися за титули на змаганнях ITF
Олександра Олійникова (№310 WTA) дійшла до вирішального поєдинку на турнірі ITF W35 у Бистриці (Румунія). Українка, посіяна під другим номером, зустрілася з лідером посіву румункою Патрицією Марією Циг (№293 WTA). Фінальний поєдинок тривав 78 хвилин і перемогу відсвяткувала румунка - 6:1, 6:1.

Для 23-річної Олександри Олійникової це був десятий одиночний фінал на турнірах ITF, у якому українка боролася за свій шостий титул. Виступ у Бистриці приніс Олійниковій $2,107 призових і 23 рейтингових очки.

Олександр Овчаренко став призером парного турніру ITF M25 у Маріборі (Словенія). Українець у парі з італійцем Маттео Фондрієстом у вирішальному поєдинку поступилися першим сіяним чехам Філіпу Дуде і Давиду Поляку - 3:6, 4:6.

22-річний Олександр Овчаренко 17-й раз зіграв у фіналі турніру ITF у парному розряді і боровся за свій 9-й титул. Цього року українець завоював парний трофей на турнірі ITF М25 у Больцано (Італія).

+

На турнірі ITF W35 у Бидгощі (Польща) у вирішальному матчі парного турніру зіграли сестри Надія і Марина Колб. Українки, які отримали перший номер посіву, у фіналі поступилися парі Сада Наімана/Рінон Окувакі (Бурунді/Японія) - 4:6, 1:6.

Для сестер Колб це був 33-й фінал на змаганнях ITF у парному розряді, в якому вони грали за свій 11-й чемпіонський трофей. Минулого тижня сестри зіграли у фіналі турніру ITF W50 у Битомі (Польща).

Владислав Орлов зіграв у фіналі парного турніру ITF M15 у Софії (Болгарія). Українець і його напарник Артур Хеа з Франції, були посіяні під першим номером і у вирішальному матчі зазнали поразки від другої сіяної пари Ентоні Генов/Миколай Нєдєльчев (Болгарія) - 2:6, 7:6(3), 7-10.

29-річний Владислав Орлов 39-й раз зіграв у фіналі парного турніру ITF і боровся за свій 18-й титул. Цього року провів п'ятий фінальний поєдинок на рівні ITF-туру і вперше зазнав поразки.

Додано admin:  18/08/24 14:50  Переглядів: 1 822   Рейтинг:: -1