Український теніс / Юніори / US Open

US Open. Котляр програла на старті юніорських змагань в одиночному розряді, але продовжує виступи в парному турнірі

Перша ракетка України серед юніорів Єлизавета Котляр дебютувала на Відкритому чемпіонаті США
У першому колі одиночного турніру 17-річна українська тенісистка, яка посідає 21-ше місце в юніорському рейтингу ITF, поступилася американці Ішиці Ашар - 4:6, 3:6.

У парному розряді Єлизавета Котляр разом із тенісисткою з Польщі Монікою Станкевич вийшла до другого кола змагань. У стартовому раунді дівчата перемогли американську пару Веллес Ньюман/Маргерет Сонс - 6:3, 2:6, 12-10.