Український теніс / WTA

Кіченок і Остапенко першими гарантували собі участь у парному Підсумковому чемпіонаті WTA

Українсько-латвійський тандем вдруге зіграє на WTA Finals
Після перемоги у фіналі Відкритого чемпіонату США Людмила Кіченок та Олена Остапенко очолили чемпіонські перегони сезону і першими гарантували собі місце на Підсумковому чемпіонаті WTA.

Тенісистки вдруге зіграють на WTA Finals. У 2022 році Людмила та Олена вийшли з групи, здобувши одну перемогу, і в півфіналі поступилися першій сіяній парі Барбора Крейчикова/Катержина Синякова (Чехія).

Цього року Людмила Кіченок і Олена Остапенко дійшли до фіналу Australian Open і виграли титул на US Open. Тенісистки також стали чемпіонками на турнірах WTA 500 у Брісбені та Істбурні.

У понеділок Людмила Кіченок вперше підніметься на п'яте місце в рейтингу WTA, що стане новим українським рекордом для парного тенісу. Олена Остапенко стане шостою ракеткою світу в парі, що буде її новим особистим рекордом (в одиночному розряді вона залишить топ-10, опустившись на 12-те місце).