Український теніс / ATP Challenger Tour

Нонтхабурі. Джавакян виграв два матчі у кваліфікації і вперше зіграє в основній сітці "челленджера"

Новини

Український тенісист Юрій Джавакян успішно подолав кваліфікацію на «челленджері» в Нонтхабурі
Nonthaburi 4 - ATP Challenger Tour 100
Нонтхабурі, Таїланд • 24-29 вересня • хард • $133,250

31-річний Юрій Джавакян, який посідає 508-ме місце в рейтингу АТР, здобув дві перемоги у відбірковій сітці на "челленджері" в Нонтхабурі.

У першому колі українець переміг тенісиста з Кореї Лі Док Хі (№741 АТР) - 6:0, 6:3, а сьогодні переграв австралійця Томаса Фанкутта (№802 АТР) - 6:3, 7:5 та вперше в кар'єрі пробився до основної сітки турніру категорії ATP Challenger Tour.

В основній сітці цих змагань також зіграють українці Вадим Урсу та Ілля Марченко.