Український теніс / Юніори

Українські тенісисти боротимуться за золоту медаль на юніорському чемпіонаті Європи

Новини

Український дует зіграє у вирішальному матчі на змаганнях в Італії
Дмитро Втерковський (Івано-Франківськ) та Григорій Картавенко (Харків) сьогодні гратимуть за золоту медаль Чемпіонату Європи серед гравців до 16 років, що проходить у Пармі (Італія).

Учора у напруженому півфінальному матчі українці перемогли пару Олівер Майданзич/Крістофер Тіс із Німеччини - 6:4, 6:7, 10-7.

На шляху до фіналу Втерковський та Картавенко здобули чотири перемоги. У чвертьфіналі вони обіграли болгарську пару на вирішальному тай-брейку з рахунком 17-15.

Дмитро Втерковський та Григорій Картавенко - перші українські юнаки у віковій категорії U16, яким вдалося дійти до фіналу на Чемпіонаті Європи. У 2012 році у парному фіналі турніру серед дівчат зіграли Ангеліна Калініна та Катерина Слюсар.

У вирішальному поєдинку європейської першості суперниками української пари стануть іспанці Тіто Чавес та Еудальд Гонсалес.