Український теніс / WTA

Пекін. Кіченок та Костюк перемогли других сіяних на старті турніру, відігравши матчболи

Українські тенісистки вийшли до другого кола турніру WTA 1000 у Китаї
China Open - WTA 1000
Пекін, Китай • 25 вересня - 6 жовтня • хард • $3,211,715

Перше коло
Людмила Кіченок/Марта Костюк (Україна) - Катержина Синякова/Тейлор Таунсенд (Чехія/США, 2) 2:6, 7:6(7), 11-9

Кіченок та Костюк успішно провели свій перший спільний матч з жовтня 2021 року. На тай-брейку другого сету тенісистки мали впевнену перевагу, ведучи з рахунком 5-1, проте вони не змогли її втримати і в підсумку довелося відігравати два матчболи.

На вирішальному тай-брейку українки були попереду 5-2, але суперниці знову змогли повернутися в гру, і наприкінці зустрічі Людмила та Марта відіграли ще один матчбол. Нагадаємо, що вчора матч було зупинено через дощ наприкінці другого сету.

У другому колі українські тенісистки зустрінуться із дуетом Мірра Андрєєва/Діана Шнайдер (-).

На жаль, свій матч другого кола сьогодні програли Надія Кіченок та Мію Като, які зустрічалися з американками Бетані Маттек-Сендс та Софією Кенін. Українсько-японська пара зазнала поразки з рахунком 0:6, 4:6.