Новини / Український теніс

Юніори. Саленко і Волосова виграли турнір ITF Juniors, який відбувся у Вишково

У Вишково завершився юніорський турнір категорії ITF J30
Турнір проводився за погодженням між Федерацією тенісу України та Міжнародною тенісною федерацією (ITF) у закритому форматі, тільки для українських тенісистів.

Результати фінальних матчів в одиночному і парному розрядах:

Юнаки
[6] Іван Саленко - Андрій Бородатюк 6:7(5), 6:0, 7:5
[3] Даніель Берновський/Андрій Бородатюк - [2] Павло Боднарчук/Роман Філіма 6:3, 6:3

17-річний Іван Саленко (Дніпро), як і фіналіст турніру 16-річний киянин Андрій Бородатюк, вперше дійшли до фіналу на змаганнях ITF Juniors. Зазначимо, що Бородатюк цього тижня виграв свій дебютний парний турнір ITF Juniors.

16-річний уродженець Сімферополя Даніель Берновський виграв свій третій парний титул ITF Juniors. У травні, він разом із Романом Філімою, виграв два поспіль турніри, що проходили в Ужгороді.

Дівчата
[4] Дар'я Волосова - [2] Поліна Кузнєцова 6:1, 6:1
[2] Дарина Глібчук/Вероніка Павленко - [1] Анна Климова/Поліна Кузнєцова 2:6, 6:4, 10-5

18-річна Дар'я Волосова (Луганськ) вдруге в кар'єрі стала чемпіонкою на турнірі ITF Juniors. У середині вересня вона виграла турніру аналогічної категорії в польському місті Щавно-Здруй. 16-річна львів'янка Поліна Кузнєцова вдруге зіграла у фіналі турніру ITF Juniors і боролася за свій дебютний титул.

16-річні Дарина Глібчук (Ужгород) і Вероніка Павленко (Київ) виграли другий спільний титул ITF Junior. У травні дівчата перемогли на змаганнях аналогічної категорії в Ужгороді.

Додано admin:  6/10/24 19:00  Переглядів: 196   Рейтинг:: 0