Головне / Український теніс / WTA

Ухань. Ястремська не змогла перервати свою серію поразок, програвши у першому колі

Даяна Ястремська завершила свій виступ на турнірі WTA 1000 у Китаї
Wuhan Open - WTA 1000
Ухань, Китай • 7-13 жовтня • хард • $3,221,715
Чинна чемпіонка: Арина Соболенко (-)

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Еріка Андрєєва (-, LL) 5:7, 4:6

Українська тенісистка вперше за три зустрічі програла Андрєєвій. Цього року Ястремська була сильнішою за неї на турнірі WTA 500 у Лінці, а минулого сезону здобула перемогу в кваліфікації Вімблдону. Нагадаємо, що Андрєєва потрапила в основну сітку турніру в Ухані в статусі «лакі лузера», програвши у фіналі кваліфікації українці Лесі Цуренко.

У сьогоднішній зустрічі Ястремська в кожному з сетів втратила свою перевагу в рахунку. У першому вона вела 5:2, маючи два сетболи, а у другому була попереду 4:2.

Ця поразка стала для Даяни Ястремської сьомою поспіль. Її остання перемога була наприкінці липня, коли вона виграла свій стартовий матч на Олімпійських іграх.