Український теніс / Юніори

Юніори. Саленко і Волосова другий тиждень поспіль стали чемпіонами турніру ITF J30 у Вишково

У Вишково завершився юніорський турнір категорії ITF J30
Це був другий турнір ITF Juniors поспіль, що проходив на кортах тенісного клубу «Roger». Змагання проводилися за погодженням між Федерацією тенісу України та Міжнародною тенісною федерацією (ITF) у закритому форматі, тільки для українських тенісистів.

Результати фінальних матчів в одиночному і парному розрядах:

Юнаки
[6] Іван Саленко - Володимир Ревенко 6:7(3), 7:5, 6:1
[3] Даніель Берновський/Володимир Ревенко - Андрій Бородатюк/Андрій Максименко 1:6, 6:3, 14-12

17-річний Іван Саленко (Дніпро) другий тиждень поспіль став чемпіоном змагань ITF Juniors у Вишкові. Це його дебютні два титули на юніорських турнірах ITF. 15-річний киянин Володимир Ревенко вперше дійшов до фіналу на турнірі ITF Juniors.

16-річний уродженець Сімферополя Даніель Берновський виграв свій четвертий парний титул ITF Juniors і також другий тиждень поспіль був чемпіоном на турнірах у Вишково в парному розряді (минулого тижня він завоював титул разом з Андрієм Бородатюком. Для Володимира Ревенка - це дебютна перемога на змаганнях ITF Juniors.

Девушки
[2] Дар'я Волосова - [1] Дарина Глібчук 6:0, 6:0
[1] Дар'я Волосова/Анна-Аделіна Нікіфорук - [2] Софія Стотика/Софія Шиманська 6:4, 6:3

18-річна Дар'я Волосова (Луганськ) другий тиждень поспіль виборола титул на змаганнях у Вишково (загалом це її третя перемога на змаганнях ITF Juniors). Для її суперниці 16-річної Дарини Глібчук (Ужгород/резиденція Тячів) це був перший одиночний фінал на турнірах ITF Juniors.

Волосова виграла титул у Вишкові й у парному розряді, де вона виступала разом із 15-річною Анною-Аделіною Нікіфорук (Коломия). Для обох тенісисток це перші титули ITF Juniors у парному розряді.

Додано admin:  13/10/24 18:40  Переглядів: 287   Рейтинг:: 0