Український теніс / ATP Challenger Tour

Шеньчжень. Урсу програв восьмому сіяному в першому колі основної сітки "челенджера"

Перша ракетка України Вадим Урсу зазнав поразки у своєму стартовому матчі на "челенджері" в Китаї
Shenzhen Longhua Open - ATP Challenger Tour 100
Шеньчжень, Китай • 14-20 жовтня • хард • $133,250

Перше коло
Вадим Урсу (Україна) - Джеймс Маккейб (Австралія, 8) 6:2, 3:6, 3:6

Поєдинок було перервано вчора, за рахунку 4:2 у вирішальному сеті на користь австралійського тенісиста. Вадим Урсу в цій зустрічі тричі подав навиліт, припустився сімох подвійних помилок (у суперника - 10 ейсів і 4 подвійні), зробив чотири брейки і п'ять разів програв свою подачу.

Український тенісист зіграє в Шеньчжені і в парному розряді, де він заявлений разом із Григорієм Ломакіним із Казахстану. У першому колі їм протистоятиме пара Уго Бланше/Біллі Гарріс (Франція/Велика Британія).