Український теніс / ITF

Іракліон (W35). Олійникова за дві години перемогла першу сіяну "нейтралку" і втретє в сезоні зіграє у фіналі турніру ITF

Українська тенісистка Олександра Олійникова гратиме за титул на турнірі ITF W35 у Греції
У півфінальному поєдинку українка, яка посідає 307-ме місце рейтингу WTA, з рахунком 6:2, 6:4 перемогла 171-шу ракетку світу «нейтральну» Катерину Макарову, яка була посіяна під першим номером. Олійникова припустилася двох подвійних помилок, програла три гейми на своїй подачі і зробила шість брейків. Зустріч тривала майже дві години ігрового часу.

23-річна Олійникова 11-й раз у кар'єрі зіграє у фіналі турніру ITF в одиночному розряді і боротиметься за свій шостий титул. Цього року українка втретє дійшла до фіналу (виграла титул на турнірі ITF W35 у Данії).

У фіналі змагань в Іракліоні Олександра Олійникова зіграє проти румунської тенісистки Ірини Бари (№241 WTA), якій поступилася в трисетовому поєдинку в торішньому чвертьфіналі турніру ITF W25 в Італії.