Український теніс / Юніори

Юніори. Ніколаєва посіла третє місце на Підсумковому турнірі сезону Tennis Europe

Новини

Українська тенісистка Анастасія Ніколаєва посіла третє місце на Tennis Europe Junior Masters U14, який проходив у Монте-Карло
На турнірі виступали вісім найсильніших тенісисток сезону у віковій категорії до 14 років.

На груповому етапі Ніколаєва виграла два перші поєдинки, але поступилася в третьому турі й посіла друге місце у своїй групі B.

Груповий раунд
Анастасія Ніколаєва (Україна) - Лаура Хлумска (Чехія, 2) 6:3, 0:6, 6:2
Анастасія Ніколаєва (Україна) - Валентина Марія Поп (Румунія, 4) 7:6(4), 6:2
Анастасія Ніколаєва (Україна) - Меган Найт (Велика Британія) 1:6, 5:7

Сьогодні українка з рахунком 6:0, 6:2 розгромила німецьку тенісистку Вікторію Чесоніте (1), яка стала другою в групі А.

Чемпіонкою Підсумкового турніру U14 стала британка Меган Найт, яка обіграла у фіналі Катержину Заїчкову з Чехії - 6:1, 6:4.