Український теніс / ITF

Гілтон-Гед (W35). Лопата в трьох сетах виграла півфінальний поєдинок і вперше гратиме за титул ITF

Новини

Українська тенісистка здобула перемогу в півфіналі турніру ITF W35 у США
Анастасія Лопата (№735 WTA) у матчі за вихід у фінал за 2,5 години обіграла американку Кайлі Маккензі (№811 WTA) - 6:4, 0:6, 6:2. Українка подала два ейси, припустилася шість подвійних помилок, програла шість геймів на своїй подачі і зробила шість брейків.

19-річна Лопата проводить свій восьмий професійний турнір і вперше в кар'єрі зіграє у фіналі. Нагадаємо, що українка з 2022 року навчається в Університеті Джорджії і виступає в студентській тенісній лізі NCAA. Минулого сезону команда Лопати дійшла до фіналу національного чемпіонату (поступилася команді Техаського університету Ей-енд-ем), а сама вона зіграла у фіналі індивідуального чемпіонату NCAA, ставши найнижче-рейтинговішою тенісисткою в історії, кому вдалося дійти до вирішального матчу (поступилася у трьох сетах американці Алексі Ноель).

У фіналі змагань у Гілтон-Гед Анастасія Лопата зіграє з переможницею матчу між американкою Ельвіною Калієвою та Олівією Лінсер із Польщі.