Монте-Карло. Надаль водинадцяте став чемпіоном турніру

Рафаель Надаль обіграв Кеї Нісікорі у фінальному матчі.

Монте-Карло, Монако • 15-22 квітня • ґрунт • € 5,238,735
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Фінал
Р. Надаль (Іспанія, 1) - К. Нисикори (Японія) 6-3 6-2

Іспанець продовжив свою найкращу переможну серію на ґрунті до 36 сетів. На шляху до 11 трофею в Монако і 31 титулу на Мастерсах лідер світового рейтингу також обіграв Альяжа Бедене, Карена Хачанова, Домініка Тіма і Григора Димитрова. Тепер у колекції Надаля 76 титулів АТР. Рафаель вперше з жовтня минулого року (Шанхай) виступив у фіналі і вперше з жовтня (Пекін) - став чемпіоном змагань. До виступу в Монте-Карло тенісист знімався напередодні або по ходу восьми змагань.

Першим у фіналі з брейком вперед вийшов Кеї Нісікорі (2-1), а потім Надаль виграв три гейми поспіль. У завзятому геймі іспанець не дав супернику зробити зворотний брейк і в підсумку довів партію до перемоги. У другому сеті нав'язати опір у японця не вийшло - два брейки для Надаля і жодного брейкпоїнта на рахунку Кеї. Тенісисти провели на корті 1 годину і 33 хвилини. В активі Надаля 20 віннерів і 21 невимушена помилка (12/19 у Нісікорі).

За кількістю трофеїв на Мастерсах 31-річний Надаль тепер обходить Новака Джоковича, з яким раніше поділяв першу позицію за цим показником. З 31 виграних турнірів АТР 1000 Рафа взяв 23 на ґрунтових кортах (Монте-Карло, Гамбург, Рим, Мадрид).

Кеї Нісікорі провів свій перший фінал з лютого минулого року, коли в матчі за титул в Буенос-Айресі програв Олександру Долгополову, і перший на Мастерсах з 2016 року.

Для Надаля це було лише другий виступ в турі в цьому сезоні: після відмови від продовження боротьби в 1/4 на Australian Open Рафа повернувся на корти лише на початку квітня в рамках Кубка Девіса. Нісікорі ж цьогоріч відновив виступи після шестимісячної паузи і до Монако стартував на трьох турнірах АТР.

Наступного тижня і Надаль, і Нісікорі заявлені на змаганнях у Барселоні, де можуть зустрітися один з одним у третьому колі.

Нагадаємо, що переможцями на турнірах АТР Мастерс в цьому році вже стали Хуан Мартін дель Потро в Індіан-Веллсі та Джон Існер в Майамі.

Додано Maria Melnyk:  22/04/18 17:45  Переглядів: 3 521   Рейтинг:: 0