Софія Кенін вперше зіграє у фіналі Відкритого чемпіонату Франції
Чинна чемпіонка: Ешлі Барті (Австралія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Софія Кенін (США, 4) - Петра Квітова (Чехія, 7) 6:4, 7:5

У першій половині стартового сету Кенін зробила два брейки і вийшла вперед 4:1. Квітова зуміла скоротити розрив до мінімального, але потім не змогла зрівняти рахунок, хоча мала брейк-поїнт у восьмому геймі. Чешка під нуль виграла свою подачу і вела 30-0 на подачі суперниці, проте американка з другого сетболу повела в рахунку.

Другий сет тенісистки почали досить рівно, але в п'ятому геймі, відігравши два геймболи, Софія зуміла зробити брейк. Потім був затяжний гейм, в якому американка насилу захистила свою подачу, при цьому у Квітової було чотири брейк-поїнти - 4:2. Через два гейми Кенін повела 5:3, але не втримала перевагу. Потім їй вдалося взяти подачу чешки, відіграти у суперниці брейк-поїнт і завершити зустріч з першого матчболу.

Американка втретє грає в основній сітці Ролан Гарросу: в минулому розіграші вона дійшла до четвертого раунду, програвши майбутній чемпіонці Ешлі Барті. Американка вперше зіграє у фіналі турніру на грунті. Тенісистка вперше за три зустрічі обіграла чешку: в 2018 році Софія програла в третьому колі турніру WTA в Маямі, а в попередньому сезоні поступилася на старті турніру WTA в Мадриді.

Кенін - третя американка за останні шість років, яка вийшла до фіналу Ролан Гарросу. У 2015 році титул в Парижі виграла Серена Вільямс, в 2016 році вона стала фіналісткою, а в 2018 році в фіналі зіграла Слоан Стівенс. Софія проведе другий фінал на "мейджорі" в кар'єрі: на старті цього сезону вона стала чемпіонкою Australian Open.

Софія Кенін провела другий двохсетовий матч з шести зіграних в Парижі в нинішньому розіграші. У третьому колі вона перемогла румунку Ірину-Камелію Бегу (6:2, 6:0). У суботу в фіналі Ролан Гарросу американка зіграє проти Іги Свьонтек. Це буде перша зустріч для тенісисток на професійному рівні. У 2016 році Софія та Іга грали одна проти одної в третьому колі юніорського Ролан Гарросу і тоді перемогу в двох сетах (6:4, 7:5) святкувала полька.

Додано HomeAlone:  8/10/20 19:34  Переглядів: 3 477   Рейтинг:: +1