Український теніс / WTA

Марта Костюк потрапила до числа претенденток на "Прорив місяця" в квітні

Українська тенісистка вперше братиме участь у голосуванні від WTA

Минулого місяця 15-річна киянка запам'яталася тенісним уболівальникам по всьому світу своїм виступом на турнірі WTA Premier у Штутгарті.

Там юна українка виграла три раунди кваліфікації, здобула дебютну перемогу в основній сітці турніру WTA і на рівних боролася з сьомою ракеткою світу Каролін Гарсією.

Крім Костюк в число претенденток на звання "Прорив місяця" увійшли Бернарда Пера та Ана Богдан. Американка в квітні дійшла до чвертьфіналу на "Прем'єрі" в Чарльстоні - кращий її результат в WTA-турі на даний момент, а румунка стала півфіналісткою турнірів в Монтерреї та Боготі, де поступилася тільки майбутнім чемпіонкам.

Віддати свій голос за Марту Костюк в голосуванні "Прорив місяця" можна тут.

Голосування триватиме до 23:59 четверга за місцевим часом (6:59 ранку п'ятниці за Києвом). Ім'я переможниці буде оголошено в п'ятницю.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про те, що наша тенісистка отримала wild card в основну сітку турніру WTA Premier Mandatory в Мадриді, який стартує наступного тижня.