Домінік Тім: "Матч із Сачко був досить наполегливим, це була гідна боротьба"

Австрієць прокоментував поєдинок проти українця Віталія Сачка на турнірі у Відні.
"Матч проти Сачка був зовсім не з легких. Напередодні я дізнався вже досить пізно ввечері, що не гратиму з Кеї Нісікорі, а зіграю з українцем. Звичайно, останні кілька днів я готувався до поєдинку проти Нісікорі, я знаю, як він грає, ми вже провели п'ять матчів. Раптом, виявилося, що я буду грати проти суперника, який вже провів два хороших матчі у кваліфікації, чию гру я побачив буквально пару хвилин по телевізору. Після Ролан Гаррос я зробив паузу і після такої перерви важко повертатися. Та й будь-хто, хто вже встиг зіграти дві гри на цьому турнірі, зміг би показати хороший теніс.

Було нелегко підтримувати високу інтенсивність в матчі й Сачко грав добре, особливо з рахунку 5-1 в першому сеті. З того моменту, як мені здається, матч став досить наполегливим і це була гідна боротьба. Я дуже радий тому, як відіграв останні два гейми в цій зустрічі. Чудово, що я знову виступаю на кортах у Відні. Вболівальники створили відмінну атмосферу і вони допомагали мені під час гри. Тож, у мене точно були труднощі, щоб знайти свою гру, я занадто часто програвав гейми на своїй подачі. Але в цілому, я задоволений, особливо кінцівкою".

Джерело: atptour.com

Додано Maria Melnyk:  28/10/20 08:25  Переглядів: 2 259   Рейтинг:: +3