Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек: "Однозначно я хочу показати свою підтримку українцям, як і вдома це робить кожний поляк"

Іга Швьонтек: "Однозначно я хочу показати свою підтримку українцям, як і вдома це робить кожний поляк"
Журналісти в Римі запитали у першої ракетки світу з приводу її ініціативи з синьо-жовтими стрічками на знак підтримки України

"Я знаю, що на початку війни, коли, скажімо так, весь ажіотаж був трохи гучнішим, багато гравців виступали зі стрічками. Потім я зрозуміла, що деякі з них їх зняли, що досить дивно для мене, тому що війна все ще триває, люди все ще страждають. Я її носитиму, поки ситуація не стане кращою. Я такого не розумію. Тобто я розумію, як працюють медіа, що спочатку ажіотаж більший, потім він знижується. У будь-якому випадку я сподіваюся, що гравці будуть демонструвати більше підтримки.

З моєю родиною в Польщі все гаразд. Звичайно, що Польща відчуває ефект від війни трохи більше (ніж інші країни). Я не можу пережити цей досвід на собі, тому що я подорожую Європою, я була в США досить довго, коли війна почалася. Я знаю, що там тяжко. Я знаю, що польський народ підтримує українців. Я також маю намір показати свою підтримку і запустити одну ініціативу, яка, я сподіваюся, зможе щось змінити. Це моя мета. Я знаю, що давно вже про це говорила, але зараз можу оголосити офіційно. Однозначно я хочу показати свою підтримку українцям, як і вдома це робить кожний поляк."

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??


? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  15/05/22 18:50  Переглядів: 4 719   Рейтинг:: +4  
4 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.