Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Коко Гауфф: "Люди говорять про Серену так, наче вона померла, а вона лише займатиметься чимось іншим"

Коко Гауфф: "Люди говорять про Серену так, наче вона померла, а вона лише займатиметься чимось іншим"
Американка прокоментувала статтю Серени Вільямс, в якій тенісистка розповіла про завершення кар’єри.

"Я розуміла, що це відбудеться. Тобто, я не знала, чи це буде US Open чи якийсь з наступних турнірів. Тож, це не сильно шокуючи новини, хоча це правда шокувало мене. Бо ж Серена грає чи не все моє життя, вона завжди грала. Трохи сумно, тому що мені хотілося зустрітися з нею на корті. Це була одна з моїх цілей. Що ж, можливо, за сприятливих обставин тут або в Цинциннаті, або ж на US Open жереб нас зведе. Її спадок в тенісі все одно залишається, тобто, він є зараз, бо вона ж жива, вона не померла (сміється). Бо люди так говорять зараз, наче вона помирає. Ні, вона просто буде займатися іншими справами. Але знову ж таки, про її спадок у грі, я гадаю, ніхто не зможе створити щось подібне. Справа не в її 23 "Шоломах" і в тому, що вона GOAT. Вона могла б виграти стільки ж, але якби була поганою людиною, я б не казала, що вона найкраща з усіх. Вона побудувала таку кар’єру незважаючи на безліч перешкод і всі обставини, які були в її житті. Не думаю, що хтось би зміг повторити цей шлях. Тому вона найкраща. Це не моя думка. Це факт.

Серена – це причина, чому я граю в теніс. Гадаю, що не лише вона сама, загалом її історія, пана Річарда, її батька, це все надихнуло й мого тата. Не знаю, мене років із восьми називали "наступною Сереною". Це не правда, бо я завжди хотіла бути собою. І взагалі порівнювати когось з нею, це навіть трохи як виявляти неповагу до Серени. Мені здається, що це тупо порівнювати людей. І коли це роблять в спорті, це лише шкодить. Ніхто не буде наступним кимось. Я впевнена, що навіть після завершення кар’єри, вона залишатиметься найкращою з усіх. Сподіваюсь, що матиму успішну кар’єру, і зможу наблизитись до її досягнень. Гадаю, що будь хто хотів би мати таку ж кар’єру. 23 титули на "мейджорах" – це класно. Але в мене свій шлях, я сама гравець і намагаюсь будувати свою кар’єру, свій стиль".

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  10/08/22 18:47  Переглядів: 1 589   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.