Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Нік Кіріос: "Протягом п'яти років журналісти зображували мене жахливою людиною, а тепер вимальовується справжня картина"

Новини

Австралієць поспілкувався з пресою після виходу до чвертьфіналу на "Мастерсі" у Монреалі
Нік Кіріос: "Протягом п'яти років журналісти зображували мене жахливою людиною, а тепер вимальовується справжня картина"
У матчі третього кола Кіріос переміг свого співвітчизника Алекса де Мінора.

"Сьогодні мені було дуже важко, я весь день почуваюся погано, я нервував. Нелегко грати проти одного зі своїх друзів, проти співвітчизника. Де Мінор – лідер австралійського тенісу останні декілька років. Він виграв в Атланті, я розумів, що він буде почуватися впевнено. Гадаю, що я дуже влучно визначив свою стратегію. Якби я не зіграв так, як треба, то був би у небезпеці. Алексу подобається грати з тенісистами, які мають сильну подачу, як я. Він доволі добре грає на прийомі. Тож, я задоволений тим, як зіграв. Гора з плеч, якщо чесно. Коли грають два австралійці, то багато хто слідкує за таким протистоянням.

Чи розумію я, чому в мене багато вболівальників попри не завжди успішні виступи або мою поведінку? Мені все одно, чи комусь подобається мій стиль гри чи ні. Я розумію, що в кожного з нас різні характери, хтось може не погоджуватись зі мною, моїм стилем одягу, якимись іншими речами. Я все це розумію. Мене більше турбувало те, що на початку моєї гри, за мною закріпився імідж, який зовсім не відповідає моїй особистості. Він будувався виключно на тому, що я робив на тенісному корті. І відкараскатись від цього в реальному житті буває дуже важко. Тобто, на корті ви бачите лише 2% мене, а створюєте образ на 95%. В житті я не той, хто я на корті. Моїх цінностей на корті ви не бачите. Я абсолютно переконаний, що на корті ти не можеш бути тим, хто ти є, для успішної кар’єри це повинні бути дві різні особистості. Ти не можеш бути дуже добрим, чуйним гравцем на корті, інакше будеш погано грати. Треба бути егоїстом. Треба поводитись, наче ти найкращий у світі.

Коли я ламав ракетки, люди казали, що я і в житті такий. Де тут взаємозв’язок? Розумієте, про що я кажу? Тож, коли я заходив до ресторану чи супермаркету, люди вже бачили мене таким, який образ за мною закріпився. Коли тобі 18-19 років, це важко перебороти. Зараз мені легше з цим впоратись. Так, мені подобалось, що люди вболівали проти мене, коли я грав з Федерером чи Надалем. Мені дійсно це подобається. Але ж часто люди переходять межу, починаються якісь расистські коментарі. Тому, можливо, колись я і казав щось у відповідь. Теж саме про журналістів. 5 років ви зображували мене жахливою людиною. Зараз, гадаю, справжня картина вимальовується. Я ж граю не лише заради себе, я сподіваюсь, що можу надихнути людей, які тільки розпочинають своє життя, свої заняття спортом, кар’єру, і вони хочуть при цьому залишатися собою і почуватися добре. Гадаю, що я надсилаю важливий меседж.

Що я можу сказати з приводу матчу проти Фелікса Оже-Альяссіма? Він неймовірний гравець. Дуже здібний. Як буде багато працювати і не робити дурниць, які я робив у його віці, він зможе досягти більшого, зможе претендувати на мейджор. Гадаю, що важливо мати таких гравців у спорті. Вважаю, що його внесок не обмежиться лише тенісом, він – особлива людина, яка здатна на чудові речі".

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано HomeAlone:  12/08/22 16:12  Переглядів: 2 069   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.