Вінстон-Сейлем. Тім відіграв матчболи у тригодинному стартовому поєдинку, Фоніні виграв 20-й матч у сезоні

На турнірі АТР 250 у США зіграно матчі першого кола
Winston-Salem Open - ATP 250
Вінстон-Сейлем, США • 21-27 серпня • хард • $731,935
Чинний чемпіон: Ілля Івашко (-)

Перше коло

Домінік Тім (Австрія, WC) - Джей-Джей Вульф (США, WC) 6:7(5), 7:5, 7:6(6) відіграв 2 матчболи
Фабіо Фоніні (Італія) - Душан Лайович (Сербія) 7:5, 7:5
Петер Гойовчик (Німеччина) - Іржі Легечка (Чехія) 6:4, 6:3
Мікаель Імер (Швеція, WC) – Федеріко Коріа (Аргентина) 6:2, 6:3
Квон Сун Ву (Південна Корея) - Даніель Альтмаєр (Німеччина) 6:1, 6:4
Ласло Джере (Сербія) - Давид Гоффен (Бельгія) 6:3, 3:6, 6:3
Стів Джонсон (США) - Еміліо Нава (США, Q) 6:3, 6:2
Рішар Гаске (Франція) – Каміл Майхжак (Польща) 6:7(2), 6:2, 1:0 (відмова)
Джон Міллман (Австралія) - Уго Гастон (Франція) 6:2, 6:3
Адріан Маннаріно (Франція) - Крістофер О'Коннелл (Австралія, Q) 7:6(4), 6:7(3), 7:6(3)
Алехандро Табіло (Чилі) - Сінтаро Мотідзукі (Японія, LL) 4:6, 6:2, 6:4
Джеймс Дакворт (Австралія) - Танасі Коккінакіс (Австралія) 4:6, 6:3, 7:6(5)
Тьягу Монтейру (Бразилія) - Денис Кудла (США) 7:6(1), 7:5
Кайл Едмунд (Велика Британія, PR) – Михаїл Перволаракіс (Греція, LL) 6:2, 7:5
Чзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей) - Мартон Фучович (Угорщина, LL) 6:1, 1:6, 6:3
Таллон Грікспор (Нідерланди, LL) - Таро Даніель (Японія, LL) 7:6(3), 6:3

Домінік Тім за 3 години 9 хвилин зламав опір Джей-Джея Вульфа. На тай-брейку вирішального сета австрієць врятував два матчболи, поступаючись 4-6. Екс-третя ракетка світу виграв перший матч на харді з березня минулого року і в другому колі зіграє проти лідера посіву Григора Димитрова. Тенісисти грали один з одним уже шість разів - чотири перемоги у цьому протистоянні на рахунку болгарина, який виграв їх три останні поєдинки.

Фабіо Фонініздобув другу перемогу у другому матчі з Душаном Лайовичем і виграв 20-й матч у сезоні. Італієць спробує вперше з торішнього Олімпійського турніру в липні, виграти два поспіль матчі на харді в основній сітці. Суперником екс-дев'ятої ракетки світу став 13-й сіяний Джек Дрейпер із Великобританії.