Світовий теніс / US Open

Яннік Сіннер: "Ця поразка від Алькараса точно в моєму топ-списку найважчих"

Італійський тенісист прокоментував свою поразку у чвертьфіналі US Open
Яннік Сіннер у п Карлосу Алькарасу, упустивши один матчбол на своїй подачі у четвертій партії.

- Не знаю, що сказати, нелегко говорити зараз, бо матч закінчився нещодавно. І з мого боку, і з його боку, це був чудовий поєдинок. Я міг би завершити матч на свою користь у трьох сетах, у чотирьох сетах, у п'яти… Рівень гри був високим. На якомусь етапі я не подавав так добре, як мав би, але він чудово відіграв на прийомі. Це був чудовий матч, чудова публіка. Для мене це був лише другий матч на цій арені. Так, матч був гарним і дуже, дуже важким.

Що стало вирішальним у цьому поєдинку? Не знаю, мені потрібно спочатку поговорити з командою. Однозначно, я не подавав настільки добре, як треба було, у третьому сеті. За рахунку 3-2, 40-30 у мене був легкий форхенд... Тобто було кілька ключових моментів. Коли граєш 5 годин, таких вирішальних епізодів буває декілька. Якісь із них виграв я, якісь – Алькарас. Він також мав сетболи у другій партії. Як я й сказав, щось склалося на його користь, щось на мою. Звичайно, я міг би зіграти й краще. Але зараз про це легко говорити, чи не так? Коли ти на корті, то все по-іншому. Ми обоє дуже хотіли виграти, обидва намагалися щосили. На майданчику ти відчуваєш тиск, важливість моменту. Це теж частина гри. До того моменту я подавав досить добре, особливо у важкі моменти. Далі все склалося на його користь. У п'ятому сеті я теж вів із брейком, але я не знайшов способів, як довести матч до перемоги, ось і все.

Як я почуваюся фізично? Добре, ми багато роботи виконали за останній місяць. Я був готовий до важкої битви. Зараз я почуваюся більш підготовленим до таких багатогодинних битв. Це позитивний момент. З цього тижня я можу виокремити багато таких позитивних моментів. На першому тижні я точно не показував свій найкращий теніс, але сьогодні я зміг підвищити свій рівень, бо Алькарас такий суперник, який змушує тебе це робити.

Чи це найважча поразка в моїй кар'єрі? У мене вже були такі прикрі поразки, сьогоднішня – у топ-списку, це точно. Думаю, що якийсь час мені ще буде боляче. Але завтра я прокинуся… вірніше, вже сьогодні я прокинуся, намагатимусь знайти лише позитивні моменти для себе. Звісно, це все важко. Мій наступний турнір – це Кубок Девіса. Я хочу підготуватися до нього якнайкраще. Можливо, наступного разу я зможу виграти. Як я вже сказав, це насправді був матч високого рівня, сподіваюся, що і для глядачів також це був хороший матч. Раніше я виграв, зараз виграв він. На цьому все.

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  8/09/22 20:30  Переглядів: 1 979   Рейтинг:: 0