Український теніс / ITF

Услар (M15). Білобородько виграв другий парний турнір ITF у сезоні

Український тенісист став чемпіоном змагань ITF M15 у Німеччині в парному розряді
Ілля Білобородько разом із чеським тенісистом Якубом Ніцодом, посіяні під другим номером, у фіналі ґрунтового турніру в Усларі переграли лідерів посіву німецьку пару Крістоф Негріту/Андре Оцбаш - 6:3, 2:6, 10-3.

Шлях до титулу:
R1: Ноа Шлагенхауф/Гордон Вітвелл (Німеччина/США) 6:3, 6:1
QF: Джон Холквіст Літен/Джеремі Шифріс (Швеція/Німеччина) 6:4, 5:7, 10-5
SF: Джастін Енгель/Макс Шонхаус (Німеччина) 4:6, 6:1, 10-8
FR: Крістоф Негріту/Андре Оцбаш (Німеччина, 1) - 6:3, 2:6, 10-3

22-річний Ілля Білобородько всьоме дійшов до фіналу на турнірах ITF у парному розряді та виграв свій четвертий титул. Цього року українець став чемпіоном на змаганнях ITF M15 у Вільнюсі (разом із В'ячеславом Бєлінським), а також - призером на турнірі ITF M15 у Кам'яні (разом із грузинським тенісистом Олександром Метревелі).

Перемога в Усларі принесла Білобородьку 465$ призових і 15 рейтингових очок.