Головне / Український теніс / Australian Open –
Марта Костюк: "Перед нашим матчем із Гауфф я дивилася новини і була думка, що, найімовірніше, знову буде великий ракетний обстріл"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Марто, сьогодні був дуже важкий матч. Поділіться з нами своїми думками, особливо про те, як ви повернулися в гру в другому сеті. - Я думаю, що це просто тенісний матч. Я тут, щоб рости, вчитися, ставати кращою. Так, дуже пишаюся собою. Для себе, я сьогодні виграла і я думаю, що це найголовніше. Це тільки початок сезону. З нетерпінням чекаю того, що попереду. Так, сьогодні був чудовий матч із Коко. Ще один бій (посміхається). На жаль, я не змогла сьогодні здобути перемогу, але зіграла дуже, дуже хороший турнір. Так, рухаємося далі. Це теніс (усміхається). - Продовжуючи тему, що саме дає вам відчуття, що ви виграли сьогодні?. - Я програла перший сет, що було трохи боляче, знаєте. Вела 5:1. Сетбол за рахунку 5-2. Потім була дуже, дуже хороша можливість за рахунку 6-5, але я просто не реалізувала її досить добре. Психологічно це не було так... це ваш дебютний чвертьфінал, ви програєте перший сет, і ви думаєте: "О, все гаразд, це була хороша боротьба". Тепер можемо їхати додому. Це було боляче, і я просто думала, що не зможу заснути, думаючи про цей форхенд навиліт, напевно, кілька днів. Потім, я відігралася з рахунку 5-2, вона подавала на матч. Я думаю, що це було просто, знаєте, тепер я не буду згадувати про цей форхенд сьогодні ввечері, тому що врешті-решт, це не те, що вирішує матч. Усі припускаються елементарних помилок. Усі виграють дуже важкі очки. Для мене це перемога, тому що я грала з однією з найкращих дівчат у світі. І мені вдалося підійти дуже близько. Наче відчувається далеко, але водночас дуже близько. Весь цей турнір я вважаю великою перемогою для себе. Чекаю, що буде далі (усміхається).
• Огляд чвертьфіналу Марта Костюк - Коко Гауфф на Australian Open (ВІДЕО) - Якщо я можу попросити проаналізувати, що саме в грі з Коко Гауфф робить її такою складною суперницею, щоб обіграти її? Не соромтеся бути максимально конкретною. - У неї дуже складна подача. Я не думаю, що вона подавала дуже добре протягом усього матчу, крім другого гейму третього сету. Я думаю, що вона неймовірно рухається по корту, так що вам дійсно потрібно працювати над кожним очком, щоб виграти його. Очевидно, що бекхенд - це її сильна сторона. Це чудовий удар, дійсно чудовий, вона мало помиляється на бекхенді. Вам дійсно потрібно вибрати, який удар ви збираєтеся туди грати, тому що грати потрібно чітко і варіативно. Знаєте, ви не можете просто грати і думати: "О, добре, я почекаю. Подивимося, що вийде". Я думаю, що вона набагато краще грає біля сітки. Вона дуже близько підходить до сітки. Здається, я жодного разу не закинула їй свічку, можливо, тільки один раз, але, безумовно, цього було недостатньо. Так що вона стоїть дуже близько до сітки і, думаю, вона перекриває її набагато краще, ніж раніше. Думаю, у нас був дуже хороший матч, тому важко сказати, знаєте... Але так, я думаю, вона просто прогресує в певних речах, цей вона продовжує рости. Це добре. - Марто, чи вважаєте ви, що ваш виступ на цьому турнірі був успішним з погляду привернення уваги ЗМІ до України? - Думаю, що так. Я думаю, що дівчата виступили дуже добре. Я сподіваюся, знаєте, що ми зможемо досягти успіху на більшості турнірів, особливо на великих, де є багато ЗМІ. Я думаю, що людям треба нагадувати. Перед матчем я дивилася новини і була така думка, що, найімовірніше, знову буде великий ракетний обстріл. Коли я покинула корт, то я знову подивилася новини, і знову ж таки, я не знаю, скільки було ракет, ще надто мало часу минуло.... Але так, я листувалася з деякими людьми з Києва. Я запитала: "Як справи? Як у вас справи?" Вони відповіли: "Ну, ми дивилися (стежили) між твоїм рахунком і тим, куди летять ракети". Мої батьки все ще там, моя сестра все ще там. Тож це все ще відбувається, нічого ще не закінчилося. - Які ваші цілі на решту сезону? Він уже почався з такого прориву. - Я думаю, що вони не змінилися. Просто в мене з'явилося більше ясності. Очевидно, я думаю, що одна з цілей - я ніколи не ставила перед собою рейтингових цілей. Я не думаю, що це має якийсь сенс. Я маю на увазі, що це просто число, зрештою. Я все ще хочу виграти турнір Grand Slam. Це все ще моя найбільша мета. Я буду йти до неї. Так, подивимося, що буде на інших турнірах. Я не знаю... Поки що це моя найбільша і єдина мета - Grand Slam. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться