Головне / Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Коллінс перемагає Швьонтек і проведе свій дебютний фінал на турнірах Великого Шолома

Даніель Коллінс стала суперницею Ешлі Барті у вирішальному матчі на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинна чемпіонка: Наомі Осака (Японія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Даніель Коллінс (США, 27) - Іга Швьонтек (Польща, 7) 6-4, 6-1

Для тенісисток це був другий очний поєдинок. На старті сезону Коллінс знялася по ходу чвертьфіналу проти Швьонтек в Аделаїді через травму спини.

30 ракетка світу проведе свій дебютний фінал на турнірах Великого Шолома. Раніше особистим рекордом 28-річної Коллінс був півфінал в Австралії у 2019 році. Вихід у фінал у Мельбурні гарантує Даніель місце у топ-10 рейтингу WTA та статус першої ракетки США. Раніше Даніель Коллінс обіграла шість суперниць із топ-10 рейтингу, при цьому на турнірах Великого Шолома – лише один раз (Анжелік Кербер у 2019 році на Australian Open).

20-річна Іга Швентек боролася за свій другий фінал на турнірах Великого Шолома. Напередодні дев'ята ракетка світу провела найдовший матч у своїй кар'єрі, обігравши у чвертьфіналі Кайю Канепі за 3 години. Швьонтек відігравалася з 0-1 по сетах у попередніх двох раундах, при цьому на турнір полька приїхала з результатом у 8 перемог при 24 поразках у тих матчах, коли вона програвала стартову партію.

У фіналі Даніель Коллінс зіграє проти першої ракетки світу Ешлі Барті. Австралійка веде у статистиці очних поєдинків 3-1, але останній їхній матч, на турнірі в Аделаїді минулого року, залишився в активі американської тенісистки.

Додано Maria Melnyk:  27/01/22 13:30  Переглядів: 3 671   Рейтинг:: +2