Головне / Український теніс / US Open

US Open. Костюк та Чжан Шуай поступилися у третьому колі парного турніру

Українсько-китайська пара не змогла вийти до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 29 серпня - 11 вересня • хард • $3,471,600
Сітка турніру: парний розряд

Трутє коло
Марта Костюк/Чжан Шуай (Україна/Китай, 11) - Дезіре Кравчик/Демі Схюрс (США/Нідерланди, 6) 4:6, 4:6

У першому сеті Костюк та Чжан програли три гейми поспіль, лідируючи 4:3. У другій партії українсько-китайська пара втратила свою подачу у третьому геймі, але змогла повернути брейк, зрівнявши рахунок у сеті (4:4). У дев'ятому геймі Костюк та Чжан знову програли свою подачу, а їхні суперниці з першої спроби подали на матч.

Марта Костюк другий рік поспіль зупиняється у третьому колі парного US Open, а її напарниця Чжан Шуай не змогла захистити свій минулорічний титул, який вона виграла у Нью-Йорку разом із Самантою Стосур.

Нагадаємо, що в одиночному розряді Марта Костюк зупинилася у другому колі після поразки від Вікторії Азаренко, а Чжан Шуай учора програла у четвертому колі Коко Гауфф.

Додано admin:  5/09/22 21:56  Переглядів: 4 169   Рейтинг:: -1