Порторож. Костюк програла п'ятій сіяній у своєму стартовому матчі

Марта Костюк вибула з боротьби в одиночному розряді турніру WTA у Словенії
Порторож, Словенія • 12-18 вересня • хард • $251,750
Чинна чемпіонка: Жасмін Паоліні (Італія)

Перше коло
Марта Костюк (Україна) - Катерина Александрова (-, 5) 6:7(5), 7:5, 5:7

У першому сеті українка не реалізувала три сетболи перед тай-брейком, а у другому втратила перевагу, ведучи 5:2, проте після того, як Александрова зрівняла рахунок, Костюк виграла два наступні гейми. У вирішальному сеті Марта була попереду з рахунком 5:4, але не змогла подати на матч і програла три гейми поспіль.

Це друга поразка Костюк у матчах проти Александрової. Минулого року вона програла суперниці у першому колі ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі. У другому раунді Александрова зустрінеться з переможницею матчу між українкою Лесею Цуренко та Єленою-Габріелою Русе з Румунії, яка потрапила до основної сітки через кваліфікацію.

Нагадаємо, Марта Костюк зіграє і в парній сітці турніру у Порторожі разом із чешкою ​​Терезою Мартінцовою.