Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / Олімпіада

Еліна Світоліна: "Ми повинні дотримуватися заборони на участь російських і білоруських спортсменів"

Бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо-2020 Еліна Світоліна закликає не допустити можливої участі російських і білоруських спортсменів у наступній Олімпіаді
Еліна Світоліна: "Ми повинні дотримуватися заборони на участь російських і білоруських спортсменів"
"Олімпійські ігри - це найбільша мрія та найвищий привілей для спортсменів. Вони є найбільшою платформою для інклюзивності та різноманітності у спорті, приковуючи увагу всього світу.

З огляду на це ми повинні дотримуватися заборони на участь російських і білоруських спортсменів, посилаючи сильний сигнал усьому світу, що ми єдині щодо санкцій, запроваджених проти Росії та Білорусі, і що є наслідки для огидних дій їхніх урядів; їхнє життя не може продовжуватися як завжди, і що ані світ, ані російський чи білоруський народ не може бути в невіданні стосовно злочинів, які вони вчиняють в Україні.

Володимир Андрощук, одна з висхідних зірок української легкої атлетики, на жаль, був убитий у бою. Він ніколи не зможе реалізувати свій потенціал і мрії на іграх, то чому ж російські та білоруські спортсмени повинні отримати свій шанс, коли їхні уряди позбавляють шансу безневинних людей і спортсменів?!!!!", - написала у своїх соціальних мережах українська тенісистка.

Нагадаємо, що МОК пропонує допустити до участі в Олімпіаді в Парижі-2024 російських і білоруських спортсменів у нейтральному статусі, за умови, що вони активно не підтримували війну в Україні.

>>> Дайджест подій. Росія хоче на Олімпіаду: Україна бореться на спортивному фронті, щоб ізолювати агресорів

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  1/02/23 17:30  Переглядів: 1 030   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.