Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Світовий теніс / Вімблдон

Офіційно: Вімблдон знімає заборону на участь для російських і білоруських тенісистів цього року

Офіційна заява Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету
Офіційно: Вімблдон знімає заборону на участь для російських і білоруських тенісистів цього року
"Від імені Всеанглійського клубу і Комітету з управління Чемпіонатом ми хотіли б надати оновлену інформацію щодо заявок на участь у Чемпіонаті цього року.

Наразі ми маємо намір прийняти заявки від російських і білоруських гравців за умови, що вони виступатимуть як "нейтральні" спортсмени і дотримуватимуться відповідних умов. Ці умови заборонятимуть висловлення підтримки вторгнення Росії в Україну в різних формах і заборонятимуть участь гравців, які отримують фінансування від російських та/або білоруських держав (включно зі спонсорством від компаній, керованих або контрольованих цими державами) у зв'язку з їхньою участю в Чемпіонаті.

Ці умови були ретельно розроблені під час конструктивного діалогу з урядом Великої Британії, LTA і міжнародними зацікавленими сторонами в тенісі та відповідають опублікованому урядовому керівництву для спортивних організацій Великої Британії.

+

Три події, в сукупності, визначили нашу нинішню позицію:

Можливість особистої заяви від гравців не була, на нашу думку, життєздатною минулого року. Відтоді в результаті широкої взаємодії з урядом і зацікавленими сторонами тенісу було уточнено та розроблено форму декларацій, а також вироблено дієві заходи щодо їх реалізації та забезпечення виконання. Цей підхід повністю підтримується урядом і LTA, ATP, WTA та ITF.

Деякі керівні органи в тенісі різко і дуже розчаровано відреагували на позицію, зайняту Всеанглійським клубом і LTA торік, з наслідками, які, в разі продовження, завдали б шкоди інтересам гравців, уболівальників, самого Чемпіонату і всього британського тенісу.

Тенісні змагання за межами Великої Британії проходили протягом року за участю гравців з Росії та Білорусі, які виступають як "нейтральні" спортсмени. Ми також вважаємо, що узгодженість між Великими шоломами стає дедалі важливішою за нинішньої тенісної обстановки".

Єн Г'юїтт, голова Всеанглійського клубу, додав до цієї заяви свій коментар:

"Ми як і раніше повністю засуджуємо незаконне вторгнення Росії, і наша щира підтримка залишається на боці народу України. Це було неймовірно важке рішення, яке не було ухвалено легковажно або без особливої уваги до тих, хто буде зачеплений.

Ми вважаємо, що, з огляду на всі фактори, це найбільш підходящі умови для проведення Чемпіонату цього року. Ми вдячні уряду за підтримку, надану нам і нашим колегам, зацікавленим у тенісі, у цьому складному питанні та узгодженні умов, які ми вважаємо здійсненними.

Якщо обставини суттєво зміняться в період до початку Чемпіонату, ми розглянемо та вживемо відповідних заходів".

Нагадаємо, минулого року Всеанглійський тенісний клуб та Асоціація тенісу (LTA) заборонили російським та білоруським гравцям брати участь на трав'яних турнірах у Великій Британії.

Це рішення спричинило скасування нарахування очок у світові рейтинги за виступ на Вімблдоні, а також штрафи від ATP та WTA по 1 млн. доларів. У лютому в ЗМІ з'явилася інформація, що у разі повторної заборони Велика Британія втратила б право проводити міжнародні тенісні турніри.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.wimbledon.com

Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  31/03/23 14:30  Переглядів: 2 528   Рейтинг:: 0  
1 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    here`s Johnny 31 березня 2023 14:45

    Украинским теннисистам, их командам надо сейчас набирать доказательную базу и свидетельствовать о том, что рфяне никакие не нейтральные. Гасанова, мужинёк/тренер Кудерметовой, сама Кудерметова, подсанкционный спонсор банк "ВТБ" у Хачанова и т.д.

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.