К'яссо (W60). Світоліна здобула свою першу перемогу після повернення

Еліна Світоліна вийшла до другого кола на турнірі ITF у Швейцарії
К'яссо, Швейцарія • 10-16 квітня • ґрунт • $60,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Еліна Світоліна (Україна, WC) - Єлена-Габріела Русе (Румунія, 7) 6:4, 6:2

У першому сеті Світоліній знадобився один брейк, щоб вийти вперед, а у другому українка виграла два гейми на подачі суперниці. Зазначимо, у ході матчу Русе не змогла заробити жодного брейк-поїнту.

У другому колі Еліна зустрінеться з Александрою Ігнатік (Каданцу) з Румунії. Українка веде 2-1 у рахунку особистих протистоянь і виграла в їхньому останньому матчі, який відбувся у 2017 році на турнірі WTA у Стамбулі.

Матч проти Русе став для Світоліної другим після народження доньки в жовтні минулого року. Українка перервала свою серію з чотирьох поразок, яка почалася ще в березні минулого року на турнірі в Монтерреї. У всіх чотирьох програних матчах (проти Осоріо, Дарт, Вотсон і Путінцевої) Світоліна вигравала першу партію.