Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Еліна Світоліна: "У мене є прапор поруч із моїм ім'ям, тож я б'юся за свою країну, і я робитиму це щоразу, коли виходжу на корт"

Екстретя ракетка світу Еліна Світоліна після своєї перемоги у другому колі Ролан Гаррос, відповіла на запитання журналістів про те, як справляється з новинами про те, що відбувається в Україні
Еліна Світоліна: "У мене є прапор поруч із моїм ім'ям, тож я б'юся за свою країну, і я робитиму це щоразу, коли виходжу на корт"
- Я хотів би запитати про ситуацію вдома. Кажуть, що часом навіть на війні люди звикають до цього. Ви якось із цим звикли чи ви все ще відчуваєте сильну лють? І коли, на Вашу думку, ця ситуація вирішиться?
- Звичайно, я багато розмовляю зі своїми друзями, зі своєю родиною в Україні, і це жахливо, але вони вже звикли до цього. Вони звикли до сигналів тривоги. Вони звикли до того, що як тільки вони щось чують, вони йдуть у бомбосховища. Безсонні ночі. Знаєте, це жахлива річ, але вони кажуть мені, що тепер це частина їхнього життя, що дуже, дуже сумно.

Крім того, для дітей, є багато відео... сьогодні була дівчинка, де вони просто біжать до бомбосховища через дорогу, тому що опівдні кілька ракет пролетіло над Києвом.

Останні місяці були дуже важкими і по всій Україні. Ракети були по всій Україні. Так, останні місяці для українців були дійсно дуже, дуже важкими.

- Чи відчуваєте ви почуття гніву, чи часом це здається, скажімо, нічним кошмаром?
- У різні дні по-різному. Звичайно, я відчуваю гнів. Я відчуваю смуток. Я відчуваю біль у серці, коли бачу все це. У мене є кілька Telegram-каналів, де я слідкую за новинами мого рідного міста Одеси, всієї України, і вони публікують новини про те, що відбувається, коли оголошено тривогу, або де впали ракети, знаєте, скільки ракет було збито нашою українською армією, ППО.

У такі моменти я відчуваю суміш різних почуттів, але це погані почуття. Ви знаєте, це гнів, це печаль, просто важке почуття. Це як тяжкість, яку я відчуваю щодня, і всі українці відчувають. Від цього нікуди не дітися, і ось уже півтора року ми маємо це у своєму житті.

+

- Я хотів би уточнити, коли Ви нещодавно зворушливо говорили про те, що люди зациклилися на словах, і що в центрі уваги має бути допомога Україні - це було адресовано ЗМІ, вашим колегам-українцям чи іншим людям? І ще одне запитання: коли ви виходите на корт, як ви очищаєте свою голову від думок про війну або навіть про свою дитину, щоб зосередитися на поставленому завданні?
- Відповідаючи на ваше перше запитання, скажу, що це було для людей і для ЗМІ, тому що іноді, знаєте, мені здається, що в тенісі ЗМІ роблять деякі статті просто заради того, щоб вони були. Знаєте, просто заради кліків. Вибачте, що я так кажу, але це правда. Розумієте, коли хтось не з України щось говорить, то це не допомагає українському народу. Це не допомагає нам у жодному сенсі. Для нас це просто, так, порожні слова, як я вже казала.

Що стосується другого запитання про те, як я очищаю голову, то, як я вже казала, ми поступово звикаємо до цього. Наша людська натура така, що ми звикаємо до речей, до поганих і хороших.

Для мене, коли я виходжу на корт, я просто намагаюся думати про бойовий дух, який є у всіх нас, українців, і про те, як українці борються за свої цінності, за свою свободу в Україні. І я, я б'юся тут, на своїй власній лінії фронту, розумієте.

Я не можу сумувати. Я не можу бути розсіяною в деяких питаннях. Я просто програю, розумієте. Саме тому я пам'ятаю, коли почалася війна, я була в Мексиці, у Монтерреї, і мені було дуже, дуже сумно. Я мало не розплакалася, коли вийшла на корт. Мені було дуже важко.

Тоді я подумала, що тепер щоразу, коли я виходжу на корт, я буду викладатися на 100% і віддавати всі сили, тому що я тут, щоб зробити щось для своєї країни. У мене є прапор поруч із моїм ім'ям, тож я б'юся за свою країну, і я буду робити це щоразу, коли виходжу на корт.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  31/05/23 23:20  Переглядів: 4 092   Рейтинг:: +6  
6 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.