Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Леся Цуренко: "Коли у мене бувають складні моменти в матчі, я нагадую собі, що я з України, що я частина найсильнішої нації, і я пишаюся тим, що я українка"

Леся Цуренко після виходу в четверте коло Ролан Гаррос розповіла на прес-конференції про те, як на неї вплинула війна в Україні
Леся Цуренко: "Коли у мене бувають складні моменти в матчі, я нагадую собі, що я з України, що я частина найсильнішої нації, і я пишаюся тим, що я українка"
- Роком раніше я розмовляв із вами у кваліфікації, і, безумовно, це був зовсім інший час, але ви говорили про те, що війна на батьківщині повністю змінила вашу життєву перспективу і практично дала вам змогу грати вільніше, як я зрозумів. Чи так це і зараз, 12 місяців потому? Чи відчуваєте ви, що війна допомагає вашому тенісу, знімаючи цей тиск, змінюючи ваше сприйняття?

- Я безумовно не хочу думати про це як про щось, що мені допомагає. Насправді, все навпаки. Я багато разів говорила, що для мене було складним рішенням залишитися в тенісі. Я думаю, що мені дійсно допомогло те, що я стала більше працювати з психологом. Дуже сильно, тому що в мене були панічні атаки, і мені було дуже важко. Тож для мене це стало своєрідним процесом навчання тому, як продовжувати грати в таких умовах і як намагатися виходити на корт із більш серйозними цілями.

При цьому, не просто грати в теніс, але я буду відвертою - я хочу заробляти на корті якомога більше, щоб донатити якомога більше. Насправді, це більш важлива мета, яку я для себе визначила, коли вирішила, що буду продовжувати грати і залишуся в Турі.

+

Як я вже говорила, я ніколи не грала заради грошей. Ніколи в житті виходячи на корт я не думала про те, наскільки великі призові я отримаю в разі перемоги. Але, знову таки повторюся, рік тому був момент, коли я думала: добре, можливо, я повернуся додому і буду волонтером і буду робити все, що необхідно для моєї країни.

Але, насправді, я маю сказати, що в мене була розмова з Алексом Долгополовим, який дуже допоміг мені. Він сказав мені: "Слухай, ми будемо робити свою роботу тут, а ти продовжуй свою роботу і роби те, що ти можеш робити найкраще. Він сказав мені, розумієш, нам потрібні гроші. Я відповіла: "Добре".

>>> "Купили вже другу машину для військових". Леся Цуренко розповіла про створення United Athletes Foundation

Так що я продовжую грати. Я хочу вдосконалюватися. Я хочу поліпшити свою гру, і я буду донатити. Це те, що я часто роблю, і мені стає легше, коли я це роблю, тому що я все ще відчуваю провину за те, що я не в Україні. Я роблю щось справді... Ви знаєте, спорт - це безперечно щось чудове.

Тож, так, саме про це найбільше думок у моїй голові. І часто, коли у мене бувають складні моменти в матчі, я нагадую собі, що я з України, що я частина найсильнішої нації, і я пишаюся тим, що я українка.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  4/06/23 09:50  Переглядів: 2 744   Рейтинг:: +4  
4 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.