Вімблдон. Кіченок та Павич зіграють у чвертьфіналі турніру

Українсько-хорватський дует здобув другу перемогу на турнірі у Великій Британії
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Велика Британія • 3-15 липня • трава • £448,000
Сітка турніру: змішаний парний розряд

Друге коло
Людмила Кіченок/Мате Павич (Україна/Хорватія, 7) - Бернарда Пера/Нікола Мектич (США/Хорватія) 6:7(5), 7:6(4), 7:6(9)

На тай-брейку вирішального сету Кіченок та Павич вели з рахунком 8-6, але втратили перевагу. Відігравши матчбол, тенісисти виграли два наступні розіграші, що залишилися.

Нагадаємо, українка вдруге виступає з хорватським гравцем на Вімблдоні. Шість років тому вони також змогли дійти до 1/4 фіналу.

Наступні суперники Людмили та Мате визначаться у матчі Анна Даниліна/Ніколя Маю (Казахстан/Франція) - Андреа Вавассорі/Людмила Самсонова (Італія/-).