US Open. Кіченок та Гонсалес не змогли виграти матч першого кола

Українсько-аргентинський дует вибув із боротьби на турнірі у США
Нью-Йорк, США • 28 серпня - 10 вересня • хард • $679,200
Чинні чемпіони: Сандерс/Пірс (Австралія)
Сітка турніру: змішаний парний розряд

Перше коло
Надія Кіченок/Максімо Гонсалес (Україна/Аргентина, Alt) - Ена Шібахара/Мате Павич (Японія/Хорватія) 7:6(3), 3:6, 9-11

Кіченок та Гонсалес сьогодні потрапили до сітки міксту з альтернативного списку. Для тенісистів це був перший спільний матч.

Загалом Надія вдев'яте зіграла в змішаному парному розряді, зокрема вдруге на US Open. У 2018 році українка разом із Веслі Колхофом з Нідерландів дійшла до чвертьфіналу, в якому вони програла майбутнім чемпіонам Беттані Маттек-Сендс та Джеймі Маррею.

Нагадаємо, раніше Надія Кіченок та Даніель Коллінс зазнали поразки у другому колі парного турніру.