Лента новостей / Олімпіада

Олімпіада. Магучіх завоювала історичне золото для України, Геращенко вперше стала бронзовою призеркою

На Олімпійських іграх у Парижі розіграли були розіграні медалі в жіночих стрибках у висоту.
Українські спортсменки змогли завоювати одразу дві олімпійські нагороди.

Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою з результатом 2,00 метра - вона зуміла взяти цю висоту з першої спроби.

Друге місце посіла Нікола Оліслагерс з Австралії, яка підкорила таку ж висоту з другої спроби.

Зазначимо, що обидві спортсменки не подолали висоту 2,02 метра, після чого Магучіх на своїй третій спробі перенесла планку на 2,04 метра, але не змогла її взяти.

Ірина Геращенко розділила бронзову нагороду з австралійкою Елеонор Паттерсон - вони удвох узяли висоту 1,95 метра і з трьох спроб не подолали планку 1,98 метра.

Ярослава Магучіх виборола другу олімпійську нагороду - вона стала бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо-2020 (2021). Для Ірини Геращенко це перша олімпійська медаль у кар'єрі.

Золота медаль Ярослави Магучіх - перша в історії України у стрибках у висоту. Раніше нашим спортсменам вдавалося виграти в цій дисципліні 4 бронзи: 3 - у жінок і 1 - у чоловіків.