Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Сьогодні в Турині будуть зіграні півфінальні матчі Підсумкового чемпіонату АТР-2023. Портал BTU і мережа магазинів нішевої косметики та парфумерії Жан niche concept пропонують шанувальникам тенісу взяти участь у розіграші та поборотися за парфум, випущений спеціально до ATF Finals - TORINO23 Xerjoff. Для участі в розіграші вам необхідно: • зробити прогноз на півфінали АТР Finals, у яких зіграють: Яннік Сіннер - Данило Медведєв і Новак Джокович - Карлос Алькарас (за кожного вгаданого переможця - 1 бал) • зробити прогноз на фінальний поєдинок, який відбудеться в неділю (за вгаданого переможця - 2 бали) • вказати кількість геймів, яку буде зіграно у фінальному поєдинку. Прогноз на кожен матч буде зарахований у разі, якщо поданий до початку поєдинку Переможцем стане учасник, який набрав найбільшу кількість балів і вказав найбільш точну кількість геймів у фіналі турніру. Приклад подачі прогнозу: 1/2 фіналу: Алькарас, Сіннер Фінал: Сіннер Геймів: 24 Залишати прогнози можна в коментарях на сайті, або в нашій публікації в каналі TELEGRAM. Зверніть увагу: • кожен учасник може подати один прогноз • прогнози на кожен матч приймаються до його початку • редагувати залишений прогноз забороняється • якщо учасників, які набрали однакову кількість балів, буде кілька і вони вкажуть однаково близький результат за геймами, - то переможця оберуть із них випадковим чином
Torino23 Xerjoff - це парфум для жінок і чоловіків, випущений 2023 року до фіналу Nitto ATP Finals, який третій рік поспіль відбувається в Турині. Xerjoff - італійський бренд елітної парфумерії, створений вперше ще 1861 року. Прагнення створити унікальні парфуми дало змогу його засновнику повністю розкрити свій талант і втілити креативні ідеї в колекції неперевершених ексклюзивних ароматів. Жан niche concept - це одна з найбільших мереж магазинів нішевої парфумерії та косметики, що була заснована 1990 року в Одесі та офіційно представляє понад 60 брендів в Україні. З 2002 року компанія розвиває напрямок niche concept, мережа розширюється і поповнює портфоліо ексклюзивними для України нішевими брендами. Зараз це магазини в шести містах: у Києві, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Львові та Харкові. Також відкрито сервіс продажу та доставки парфумерії та косметики в Європі. Знайти Жан niche concept у соціальних мережах можна в Facebook і Instagram |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 1Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться