Штутгарт. Федерер у трьох сетах перемагає Кіріоса і виходить у фінал

Роджер Федерер завтра проведе свій четвертий фінал у сезоні і 148-й у кар'єрі.

Штутгарт, Німеччина • 11-17 червня • трава • € 656,015
Чинний чемпіон: Люка Пуйе (Франція)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Півфінал
Роджер Федерер (Швейцарія, 1) - Нік Кіріос (Австралія, 4) 6-7 (2), 6-2, 7-6 (5)

Майже 2 години тривав другий півфінальний поєдинок турніру. У першій і третій партіях нікому з тенісистів зробити брейк не вдалося, а у другому сеті Федерер взяв два гейми на подачі австралійця. На вирішальному тайбрейку Кіріос вийшов вперед 3-1, але потім три очки на свій рахунок записав його суперник. Федерер, виконавши ще один міні-брейк, захистив тільки один свій розіграш, коли подавав на перемогу (6-5). Але вже в наступному розіграші на подачі австралійця очко виграв швейцарець.

Раніше тенісисти зіграли дві очних зустрічі (шість тайбрейків): Кіріос святкував перемогу в Мадриді у 2015 році, а Федерер взяв реванш минулого сезону в Маямі.

Сьогоднішня перемога дозволить швейцарцю наступного понеділка зайняти перше місце в світовому рейтингу. З очками за вихід до фіналу 36-річний Федерер на 50 очок випереджає Рафаеля Надаля і, таким чином, гарантовано оновить свій же рекорд як найстарший лідер класифікації ATP в її історії.

У своєму четвертому фіналі сезону (Australian Open, Роттердам, Індіан-Веллс) Роджер Федерер зіграє з Мілошем Раоничем. Федерер лідирує в статистиці особистих зустрічей 10-3, але в останніх трьох поєдинках двічі сильнішим був канадець. Для суперників це буде третій матч поспіль на траві: 2016 року перемога в півфіналі Вімблдону була за Раоничем, а минулого сезону Федерер виграв у канадського тенісиста у чвертьфіналі мейджора в Лондоні.

Нагадаємо, Мілош Раонич у першому півфіналі дня обіграв торішнього чемпіона турніру Люка Пуйе.

Додано Maria Melnyk:  16/06/18 19:40  Переглядів: 4 082   Рейтинг:: 0