Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Дебютні перемоги Суон і Томової на "Шоломі", Радванська йде з матчболів, Стрицова знову зіграє з Цуренко

Підсумки першого ігрового дня в жіночій сітці змагань
Уимблдон. Дебютные победы Суон и Томовой на "Шлеме", Радваньска уходит с матчболов, Стрыцова вновь сыграет с Цуренко
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Кікі Бертенс (Нідерланди, 20) - Барбора Штефкова (Чехія, Q) 6:3, 6:2
Ребекка Петерсон (Швеція) - Вікторія Кужмова (Словаччина) 7:6(3), 7:6(9)
Медісон Бренгл (США) - Олександра Крунич (Сербія) 2:6, 6:3, 6:3
Кеті Свон (Велика Британія, WC) - Ірина Бегу (Румунія) 6:2, 6:2
Серена Вільямс (США, 25/SR) - Аранча Рус (Нідерланди) 7:5, 6:3
Анна Блінкова (Росія) - Ван Яфань (Китай) 6:7(4), 6:4, 6:4
Леся Цуренко (Україна) - Тімеа Бабош (Угорщина) 7:5, 6:2
Крістіна Младенович (Франція) - Анна-Кароліна Шмідлова (Словаччина) 5:7, 6:2, 6:2
Вікторія Томова (Болгарія, Q) - Тереза ​​Сміткова (Чехія, WC) 7:6(3), 6:1

Ребекка Петерсон, відігравши чотири сетболи на тай-брейку другого сету, виграла дебютний матч в основній сітці Вімблдону. У 2016 році шведка програла у фіналі кваліфікації, а в минулому сезоні поступилася в другому раунді відбору. Зазначимо, що в першому сеті Петерсон програвала своїй суперниці з рахунком 3:5.

Медісон Бренгл вперше за рік обіграла представницю Топ-40. У минулому сезоні у другому колі Вімблдону американка впоралася з Петрою Квітовою. З тих пір Бренгл не вдавалося вийти до другого кола на "мейджорах".

Кеті Свон святкувала першу в кар'єрі перемогу в основній сітці турніру Великого Шолома. 19-річна британка четвертий сезон поспіль виступає на Вімблдоні: в 2015 та 2017 років роках не змогла пройти кваліфікацію, а в 2016 році поступилася в першому колі Тімеї Бабош. Також сьогоднішня перемога стала для Свон першою в матчах з суперницями з Топ-50.

Серена Вільямс виграла на Вімблдоні п'ятнадцятий матч поспіль. У 2015 і 2016 роках американка ставала переможницею, а в минулому сезоні пропускала турнір через вагітність.

Анна Блінкова здобула другу перемогу на рівні "мейджора". Вперше їй це вдалося на Australian Open-2017, коли вона обіграла Моніку Нікулеску. Після цього вона не пройшла кваліфікацію на Ролан Гарросі, програла на старті Вімблдону та US Open, в кваліфікації Ролан Гарросу і в першому колі в Мельбурні.

Вікторія Томова з другої спроби виграла свій перший матч в основній сітці турніру Великого Шолома. На початку сезону болгарка поступилася у фіналі кваліфікації Australian Open, однак потрапила в основну сітку в статусі "лакі-лузера", але програла Ніколь Гіббс.

Непростий старт Плішкової та Вільямс, Кирстя обіграла торішню півфіналістку

Катержина Синякова (Чехія) - Коко Вандевей (США, 16) 6:7(3), 6:3, 8:6
Люсі Шафаржова (Чехія) - Катерина Бондаренко (Україна) 6:4, 6:4
Барбора Стрицова (Чехія, 23) - Світлана Кузнєцова (Росія) 7:6(6), 7:5
Онс Жабер (Туніс, WC) - Вікторія Голубич (Швейцарія, LD) 2:6, 6:3, 6:3
Юлія Гергес (Німеччина, 13) - Моніка Пуїг (Пуерто-Ріко) 6:4, 7:6(7)
Агнешка Радванська (Польща, 32) - Єлена-Габріела Русе (Румунія, Q) 6:3, 4:6, 7:5
Тат'яна Марія (Німеччина) - Еліна Світоліна (Україна, 5) 7:6(3), 4:6, 6:1
Міхаела Бузернеску (Румунія, 29) - Арина Соболенко (Білорусь) 6:7(3), 6:1, 6:4
Віра Лапко (Білорусь) - Крістіна Макхейл (США) 5:7, 7:5, 3:2 перерваний через темряву

Катержина Синякова у вирішальному сеті матчу проти Коко Вандевей поступалася з рахунком 2:5 з брейком, після чого виграла шість з наступних семи геймів, не дозволивши суперниці наблизитися до матчболів. Ця перемога стала для чешки першою в поточному сезоні над суперницею з Топ-20.

Барбора Стрицова вперше обіграла Світлану Кузнєцову і виграла п'ятий з семи зіграних матчів на траві в цьому сезоні. Далі чешка зіграє проти Лесі Цуренко, з якої вже зустрічалася два тижні тому в Бірмінгемі. Тоді українка не змогла дограти чвертьфінальний матч, знявшись за рахунку 5:7, 0:3.

Онс Жабер другий тиждень поспіль перемогла Вікторію Голубич і вперше вийшла до другого кола Вімблдону. Тенісистка з Тунісу стала першою арабською жінкою, якій вдалося виграти матч в одиночному розряді чемпіонату з 2005 року. Тринадцять років тому [втретє] подібне вийшло у її співвітчизниці Селім Сфар.

Юлія Гергес протягом п'яти попередніх сезонів не могла подолати стартовий бар'єр на Вімблдоні. У 2012 році німкеня повторила свій кращий результат на турнірі, дійшовши до третього кола.

Агнешка Радванська в десятому геймі вирішального сету проти Єлени-Габріели Русе відіграла шість матчболів суперниці на своїй подачі.

Міхаела Бузернеску взяла реванш у Арини Соболенко за поразку на грунтовому турнірі в Лугано в квітні і святкувала перемогу в своєму дебютному матчі в основній сітці Вімблдону. Раніше 30-річна румунка двічі грала в кваліфікації турніру (2012, 2017), але поступалася в другому раунді.

Пари суперниць у другому колі: Свон - Бузернеску, Бертенс - Блінкова, Гергес - Лапко/Макхейл, Цуренко - Стрицова, Петерсон - Векич, Марія - Младенович, Томова - Вільямс, Синякова - Жабер, Бренгл - Джорджі, Радванська - Шафаржова.

Додано HomeAlone:  2/07/18 23:57  Переглядів: 2 635   Рейтинг:: 0