Світовий теніс / Вімблдон

Кароліна Плішкова: "Я не знаю, чому на Вімблдоні програли топ-тенісистки"

Восьма ракетка світу програла в четвертому колі, показавши свій кращий результат на турнірі

Чеська тенісистка не змогла пробитися до чвертьфіналу Вімблдону, поступившись Кікі Бертенс.

"Звичайно, я розчарована, тому що у мене було багато шансів в цьому матчі, як першому сеті, так і в другому. Я почала його з трьох брейк-поїнтів на її подачі, потім вела 40-15 на власній, але все програла. Вона провела відмінний матч, класно подавала і мало помилялася. У мене було небагато шансів на брейк-поїнтах, тому що вона завжди вводила м'яч в гру з першої подачі. Я почала боротися занадто пізно, і дуже складно відігратися, коли програєш з рахунком 6:3, 4:1.

Я була трохи здивована, як агресивно вона грала, але я знала, що вона може грати добре. Вона провела кілька складних матчів, обіграла Вінус Вільямс. Я не дивилася той матч, але впевнена, потрібно показувати хороший теніс, тому що на траві її не перемогти тим, що будеш просто бігати і повертати м'яч. Безумовно, вона відчуває себе впевнено завдяки відмінним результатам в цьому сезоні. Мені здається, іноді були такі удари, що навіть вона не розуміла, як вона їх виконала" [посміхається]
.

- Чергова поразка тенісистки з Топ-10 посіву. Як ви думаєте, чому в цьому році на Вімблдоні так багато несподіваних результатів?
- Я більше не хочу говорити про те, чому турнір покинуло так багато топ-тенніссіток. Я вже відповідала на це питання раз десять. Я не знаю, чому це сталося.