Світовий теніс / Вімблдон

Прощання з Великими Шоломами та відіграні матчболи: Топ-8 чвертьфіналів на Вімблдоні

WTA представляє найяскравіші матчі на трав'яному "мейджорі" за останні 20 років

1999: Штеффі Граф (Німеччина, 2) - Вінус Вільямс (США, 6) 6:2, 3:6, 6:4
Німецька тенісистка проводила свій останній турнір Великого Шолома, взявши реванш у американки за поразку в Маямі, і святкувала третю перемогу в п'яти матчах проти Вільямс. Граф стала фіналісткою в цьому розіграші турніру.

2000: Вінус Вільямс (США, 5) - Мартіна Хінгіс (Швейцарія, 1) 6:3, 4:6, 6:4
Чвертьфінал проти швейцарки став для Вільямс єдиним трьохсетовому матчем на даному турнірі, де вона в підсумку виграла свій дебютний титул Великого Шолома.

> Матч Світоліної проти Барті в 2017 році увійшов до вісімки кращих у першому колі Вімблдону

2003: Серена Вільямс (США, 6) - Дженніфер Капріаті (США, 8) 2:6, 6:2, 6:3
Американка святкувала дев'яту перемогу в 13 матчах проти своєї співвітчизниці і в підсумку оформила другий титул поспіль на Уїмблдоні. Це був останній турнір для Вільямс в цьому сезоні, який їй довелося достроково завершити через травму ноги.

2007: Ана Іванович (Сербія, 6) - Ніколь Вайдішова (Чехія, 14) 4:6, 6:2, 7:5
Сербська тенісистка взяла реванш у чешки за поразку на старті сезону в Сіднеї, поступаючись по ходу вирішального сету з рахунком 3:5. Іванович показала свій кращий результат на Вімблдоні, дійшовши до півфіналу.

> Перемога Ястремської над Кенін увійшла в список кращих матчів другого кола на Вімблдоні

2010: Петра Квітова (Чехія) - Кайя Канепі (Естонія, Q) 4:6, 7:6(8), 8:6
У вирішальному сеті Квітова програвала з рахунком 0:4 і зуміла відіграти матчболів у Канепі. У півфіналі чешка поступилася майбутній чемпіонці Серені Вільямс, а через рік виграла тут свій дебютний "мейджор".

2013: Агнешка Радванська (Польща, 4) - Лі На (Китай, 6) 7:6 (5), 4:6, 6:2
Зустріч на Вімблдоні стала для тенісисток вже третьою в цьому році: взимку Радванська обіграла Лі в Сіднеї, а потім поступилася їй в чвертьфіналі Australian Open. Полька вже обігравала свою суперницю в третьому колі Уімблдону в 2009 році, а в наступному розіграші турніру китаянці вдалося взяти реванш у четвертому раунді.

> Квітова, Шарапова і сестри Вільямс у вісімці кращих матчів третього кола на Вімблдоні

2015: Серена Вільямс (США, 1) - Вікторія Азаренко (Білорусь, 23) 3:6, 6:2, 6:3
Вільямс здобула перемогу у всіх трьох матчах проти Азаренко на Вімблдоні: у 2009 році на стадії чвертьфіналу, а в 2012 році - в півфінальному матчі. У наступних двох раундах американка перемогла в двох сетах і записала в актив шостий титул на трав'яному "мейджорі".

2017: Йоханна Конта (Велика Британія, 6) - Сімона Халеп (Румунія, 2) 6:7(2), 7:6(5), 6:4
Британська тенісистка стала першою представницею своєї країни з 1978 року, яка вийшла у півфінал домашнього "Шолома". До неї останньою це вдалося зробити Вірджинії Вейд.

> Цибулкова, Лісіцкі та Кербер в списку кращих матчів четвертого кола на Вімблдоні

Додано HomeAlone:  11/07/20 12:47  Переглядів: 1 427   Рейтинг:: +1