Рим. Надаль обіграв Джоковича у фіналі турніру

Рафаель Надаль вдесяте став чемпіоном Мастерсу в Італії.
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Фінал
Рафаэль Надаль (Испания, 2) - Новак Джокович (Сербия, 1) 7-5, 1-6, 6-3

34-річний іспанець виграв свій другий титул цього сезону (Барселона) і десятий - на кортах Мастерсу в Римі. Для Надаля це друга поспіль перемога над Джоковичем. Тепер 33-річний серб з мінімальним відривом лідирує в статистиці особистих зустрічей 29-28. Востаннє Джокович обігрував Надаля на грунті ще у 2016 році.

Сьогодні суперники провели на корті 2 години 49 хвилин. За підсумками матчу Надаль виграв 97 очок, а Джокович - 94. В активі Рафаеля Надаля 37 віннерів, 23 невимушені помилки, 3 реалізованих брейкпоїнти з 6. На рахунку Новака Джоковича 28 віннерів, 36 невимушених помилок, 3 реалізованих брейкпоїнти з 8.

На шляху до звання чемпіона в Римі Рафаель Надаль виграв у Яннік Сіннера, Дениса Шаповалова (відіграв 2 матчбола), Олександра Звєрева і Райлі Опелки. Новак Джокович святкував перемоги над Тейлором Фрітцем, Алехандро Давидовичем-Фокіним, Стефаносом Циципасом і Лоренцо Сонего (останні два матчі були зіграні вчора).

Фінал Надаля і Джоковича став другим найстаршим за історію турнірів серії Мастерс.

У колекції Рафаеля Надаля тепер 88 титулів. У Римі іспанець перемагав у сезонах 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2018, 2019. Минулого року Надаль програв тут у чвертьфіналі Дієго Шварцману, якого Джокович пізніше обіграв у титульному матчі.

Додано Maria Melnyk:  16/05/21 21:03  Переглядів: 10 244   Рейтинг:: +8