Світовий теніс / Ролан Гаррос

Новак Джокович: "Вітаю Надаля, він знову показав, чому він великий чемпіон"

Перша ракетка світу прокоментував свою поразку у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції
Новак Джокович у чотирьох сетах програв Рафаелю Надалю і не зумів захистити свій титул у Парижі

"Мої привітання Надалю. Сьогодні, у важливі моменти матчу, він був найкращим гравцем. Я почав поєдинок не дуже добре - 2:6, 0:3 з подвійним брейком. Я став набирати обертів поступово, зміг виграти другий сет і подумав, що у мене вдалося повернутися в матч. Але потім у нього були ще два-три фантастичні гейми на початку третьої партії, він зумів підняти свій рівень тенісу в цей момент, та й загалом йому це вдавалося на початку кожного сету, крім четвертого.

У мене були шанси у четвертому сеті. Я подавав на сет, мав кілька сетболів. Один або два точні удари могли перевести мене в п'ятий сет, а там уже могло статися все, що завгодно. Але він знову показав, чому він великий чемпіон, залишаючись ментально міцним та завершивши матч так, як він це зробив. Вітаю Рафаеля та його команду. Без сумніву, він заслужив на це”.

Про час початку матчів у вечірню сесію

"Є різні думки щодо матчів у вечірній сесії. Чесно кажучи, я думаю, що вони починаються пізно. Але знову ж таки, зараз все вирішує телебачення. Такий світ, у якому ми живемо. Вони кажуть, який матч буде вдень, а який увечері . Вони платять гроші і вони вирішують".