Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Данило Медведєв: "На Вімблдоні не буде очок, я можу стати першою ракеткою - що ж, це чудові новини для мене"

Данило Медведєв: "На Вімблдоні не буде очок, я можу стати першою ракеткою - що ж, це чудові новини для мене"
Друга ракетка світу прокоментував рішення ATP не нараховувати рейтингові очки на Вімблдоні цього року

"Насамперед, я дійсно хочу зосередитися на Ролан Гаррос, тому що багато було сказано про Вімблдон і про все це. Я хочу сфокусувати свою увагу на Ролан Гаррос, де я можу виступити, тому і хочу зіграти добре.

Рішення АТР нелегко коментувати, але коли я прочитав «питання-відповіді» від АТР, чому вони ухвалили таке рішення, бо там вони пояснили свої дії, а не просто сказали, мовляв, ми так вирішили. Мені здається дуже логічним, що вони там говорять, як мінімум. Чого я не знайшов у поясненнях Вімблдону."

>>> Бенуа Пер: "Мені хотілося б знати, ATP більше захищає гравців або Росію"

"Я не говорю про те, яке рішення правильне, але, хоча б у плані пояснень їх рішень, я вважаю, що АТР були більш логічними та послідовнішими.

Так, це дуже дивно, що я можу піднятися на перше місце в рейтингу, не граючи на Вімблдоні (усміхається). Я маю чесно сказати, як я вже говорив раніше, я був би дуже щасливий зіграти на Вімблдоні. Я люблю Вімблдон. Я люблю грати на траві. Я гратиму на траві після Ролан Гаррос.

Але, якщо я не зможу [зіграти], то я просто готуватимуся до наступних турнірів, просто стежитиму за тим, що там відбуватиметься. На Вімблдоні не буде очок, я можу стати першою ракеткою, що ж це чудові новини для мене. Якщо там будуть очки, то я не зможу стати першим, тоді я засмутюся. Що є - то є. Якісь рішення я не можу змінити, ні рішення АТР, ні рішення Вімблдону."

>>> Іга Швьонтек: "Вімблдон, без сумніву, це один із найважливіших турнірів у сезоні, але йде війна і я більше дивлюся на речі з цього боку"

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  24/05/22 21:05  Переглядів: 3 692   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.