Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Надаль виходить до фіналу турніру після травми Звєрева під час матчу

Рафаель Надаль боротиметься за свій 14-й одиночний трофей на ґрунтовому "мейджорі"
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 22 травня - 5 червня • ґрунт • €18,551,200
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Рафаель Надаль (Іспанія, 7) - Олександр Звєрев (Німеччина, 3) 7:6 (8), 6:6 (відмова)

Німецький тенісист підвернув гомілковостоп під час розіграшу у дванадцятому геймі та не зміг завершити зустріч. Звєрев покинув корт за допомогою персоналу на колясці, а потім повернувся на милицях і подякував судді за роботу, Надаля за гру та глядачів за підтримку. Зазначимо, німець уперше в кар'єрі достроково закінчив матч.

Гравці провели на корті три години: у першому сеті Надаль програвав з рахунком 2:4 і відіграв чотири сетболи суперника на тай-брейку, поступаючись 2-6, а в другому іспанець відігрався з рахунку 5:3 на користь Звєрева. Рафаель у 14-й раз зіграє у фіналі Ролан Гаррос та проведе 30-й фінал на турнірах Великого Шолому. Нагадаємо, він виграв у всіх попередніх фіналах у Парижі.

У фіналі Надаль зустрінеться з переможцем матчу між Каспером Руудом та Марином Чилічем.

Додано HomeAlone:  3/06/22 19:30  Переглядів: 8 057   Рейтинг:: 0