Галле. Непроста перемога Оже-Альяссіма, Кіріос та Циципас зустрінуться у другому колі

Результати другого ігрового дня на турнірі ATP 500 у Німеччині
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 13-19 червня • трава • €2,134,520
Чинний чемпіон: Уго Умбер (Франція)

Перше коло

Таллон Грікспор (Нідерланди, Q) - Алекс Молчан (Словаччина) 7:6(10), 6:3
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 7) – Мартон Фучович (Угорщина) 6:2, 3:0 (відмова)
Стефанос Циципас (Греція, 2) - Бенжамен Бонзі (Франція) 7:6(1), 1:6, 6:3

Губерт Гуркач вперше за три виступи у Галле зумів виграти стартовий матч і стане наступним суперником чинного чемпіона - Уго Умбера. Раніше тенісисти не грали один проти одного.

Фелікс Оже-Альяссім здобув третю перемогу над Гіроном, зокрема другу на трав'яному покритті. Минулого сезону він обіграв американця у чвертьфіналі в Галле.

Нік Кіріос та Стефанос Циципас проведуть четверту очну зустріч і першу на траві: австралієць веде 2-1 у протистояннях із грецьким гравцем. В останньому їхньому матчі минулого року на Кубку Лейвера сильнішим був Циципас.

Пари суперників у другому колі: Медведєв/Гоффен - Івашко, Грікспор - Баутіста Агут, Басилашвілі - Отте, Джере - Хачанов, Гуркач - Умбер, Макдональд - Оже-Альяссім, Карреньо Буста - Корда, Кіріос - Циципас.

Додано HomeAlone:  14/06/22 21:51  Переглядів: 1 140   Рейтинг:: 0