Істборн. Квітова зупинила Бултер, "лакі-лузер" Томова зіграє у чвертьфіналі

Результати матчів третього кола на турнірі WTA 500 у Великій Британії
Rothesay International Eastbourne - WTA 500
Істборн, Велика Британія • 19-25 червня • трава • $757,900
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Третє коло

Беатріс Аддад Майя (Бразилія, 15) - Джоді Баррейдж (Велика Британія, WC) 6:1, 6:2
Леся Цуренко (Україна, Q) – Магда Лінетт (Польща) 7:5, 3:6, 7:5
Петра Квітова (Чехія, 14) – Кеті Бултер (Велика Британія, WC) 5:7, 6:0, 7:5
Гаррієт Дарт (Велика Британія, WC) - Марта Костюк (Україна) 6:4, 2:6, 6:4
Олена Остапенко (Латвія, 8) – Медісон Кіс (США, 11) 6:3 (відмова)
Ангеліна Калініна (Україна) – Юлія Путінцева (Казахстан, 16) 6:3, 2:6, 6:3
Каміла Джорджі (Італія, 12) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 5) 7:5, 6:3
Вікторія Томова (Болгарія, LL) – Кірстен Фліпкенс (Бельгія, Q) 3:6, 6:3, 6:4

Петра Квітова втретє вийшла до чвертьфіналу в Істборні. Чешка грала на цій стадії у 2011 році, коли дійшла до фіналу, і виграла два матчі у 2014 році, але знялася з чвертьфіналу через травму стегна.

Каміла Джорджі вийшла вперед у рахунку особистих зустрічей з Мугурусою (3-2) і вдруге у цьому році обіграла суперницю з топ-10. Італійці це вдалося на Ролан Гаррос, коли вона перемогла Арину Соболенко у четвертому колі.

Вікторія Томова взяла реванш у Фліпкенс за поразку у попередньому сезоні у фіналі кваліфікації турніру в Істборні. Для болгарки, яка займає 128-й рядок рейтингу, це буде третій чвертьфінал на рівні WTA і перший на траві. Минулого року вона грала на цій стадії у Боготі та Белграді та на обох турнірах вийшла до півфіналу.

Чвертьфінальні пари: Аддад Майя – Цуренко, Квітова – Дарт, Остапенко – Калініна, Джорджі – Томова.

Додано HomeAlone:  22/06/22 23:52  Переглядів: 1 141   Рейтинг:: 0