Монреаль. Монфіс не зміг дограти свій матч проти Дрейпера, Карреньо Буста переміг Сіннера

На "Мастерсі" у Канаді відомі всі учасники чвертьфінальної стадії
National Bank Open Presented by Rogers - ATP Masters 1000
Монреаль, Канада • 7-14 августа • хард • $5,926,545
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Третє коло

Пабло Карреньо Буста (Іспанія) – Яннік Сіннер (Італія, 7) 6:2, 6:4
Джек Дрейпер (Велика Британія, Q) – Гаель Монфіс (Франція, 17) 6:2, 0:2, відмова
Деніел Еванс (Велика Британія) - Тейлор Фрітц (США, 10) 7:6(5), 1:6, 7:5
Томмі Пол (США) - Марін Чилич (Хорватія, 13) 6:4, 6:2

Пабло Карреньо Буста вдруге за три матчі переміг Янніка Сіннера та обіграв другого тенісиста топ-20 на турнірі у Монреалі (Берреттіні). Іспанець уперше з торішнього "Мастерсу" у Цинциннаті зіграє у чвертьфіналі на турнірах цієї категорії. Загалом для нього це буде сьомий чвертьфінал на "Мастерсах" та перший у Канаді. Двічі Карреньо Буста проходив до півфіналу. Наступним суперником іспанського тенісиста стане британець Джек Дрейпер, який дебютує на цій стадії на "Мастерсах".

Ден Еванс другий тиждень поспіль обіграє Тейлора Фрітца (Вашингтон) і порівнює рахунок у їхньому протистоянні (2-2). Британський тенісист лише вдруге у кар'єрі вийшов у чвертьфінал на "Мастерсі" та вперше на харді. Суперником Еванса стане американець Томмі Пол, якого він переміг у 2018 році на "челенджері" у Ванкувері. Для Пола це буде дебютний чвертьфінал на турнірах цієї категорії.

Гаель Монфіс, який проводив свій перший турнір після тримісячної паузи, не зміг завершити поєдинок проти Джека Дрейпера через травму правої ноги. Нагадаємо, що француз не виходив на корт через п'яткову шпору, яка змусила його пропустити домашній "мейджор" у Парижі та Вімблдон. Монфіс вже знявся з "Мастерса" у Цинциннаті наступного тижня