Цинциннаті. Іменинник Сіннер переміг у тригодинній битві з Коккінакісом, Чорич став першим суперником Надаля

На "Мастерсі" у Цинциннаті стартував третій ігровий день
Western & Southern Open - ATP Masters 1000
Цинциннаті, США • 14-21 серпня • хард • $6,280,880
Чинний чемпіон: Олександр Зверєв (Німеччина)

Перше коло

Томмі Пол (США) - Дженсон Бруксбі (США) 6:3, 6:2
Фабіо Фоньїні (Італія, LL) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 6:2, 6:3
Алекс де Мінор (Австралія) - Хенрі Лааксонен (Швейцарія, Q) 6:2, 6:2
Яннік Сіннер (Італія, 10) - Танасі Коккінакіс (Австралія, Q) 6:7(9), 6:4, 7:6(6)
Борна Чорич (Хорватія, PR) - Лоренцо Музетті (Італія, Q) 7:6(2), 6:3

Яннік Сіннер, який відзначає сьогодні свій 21-й День народження, за 3 години 14 хвилин обіграв Танасі Коккінакіса. Починаючи з Вімблдону, італієць виграв 10 з 12 зіграних матчів, програвши лише гравцям, які згодом виграли титули - Новаку Джоковичу на Вімблдоні та Пабло Карреньо Бусті в Монреалі. У другому колі Сіннер може знову зіграти проти іспанця, якщо той обіграє Міоміора Кецмановича.

Борна Чорич перервав серію з п'яти поразок поспіль на "Мастерсах" і у другому колі стане суперником Рафаеля Надаля, який зіграє свій перший матч після травми, отриманої на Вімблдоні. Чорич та Надаль грали один з одним чотири рази та здобули по дві перемоги. Свій останній очний поєдинок вони провели у 2017 році на "Мастерсі" у Канаді (переміг Надаль).