Світовий теніс / ITF

15-річна Бренда Фругвіртова побила віковий рекорд у жіночому тенісі

Юна чеська тенісистка встановила нове досягнення у жіночому тенісі
У 15 років 4 місяці та 21 день Бренда Фругвіртова стала наймолодшою ​​тенісисткою, яка виграла п'ять титулів на турнірах ITF. Свої перші два трофеї чешка здобула наприкінці січня-початку лютого вигравши два поспіль турніри W25 у Тукумані (Аргентина), а починаючи з середини червня видала серію з 15 перемог поспіль, ставши чемпіонкою ще трьох 25-тисячників у Клостерсі (Швейцарія), Швеція) та Модьороде (Угорщина). Свій п'ятий фінал Фругвіртова виграла за 57 хвилин, не віддавши суперниці жодного гейму.

Раніше наймолодшою ​​тенісисткою, яка виграла п'ять титулів на змаганнях ITF, була представниця Китайського Тайбею Се Шувей (15 років, 8 місяців, 14 днів). Також п'ять титулів до досягнення 16 років зуміли виграти співвітчизниця Се Шувей Латіша Чжань (15 років, 8 місяців, 30 днів) та українка Дарья Лопатецька (15 років 10 місяців, 24 дні). Жодній тенісистці поки що не вдалося виграти шість титулів до досягнення 16 років.

Додано admin:  23/08/22 12:30  Переглядів: 2 786   Рейтинг:: 0